Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

Równość w sieci

W książkach dotyczących marketingu internetowego można co jakiś czas natrafić na stwierdzenie, że „w sieci wszyscy są równi”. Co dokładnie oznaczają te słowa? Przyjrzyjmy się ludziom, którzy zakładają blogi.

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego to miejsce, które przyciąga dosłownie wszystkich: młodych i starych, amatorów i profesjonalistów. Większość chowa się za pseudonimami i ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Z czym to się wiąże?

Z tym, że kiedy prowadzimy bloga, nie ma znaczenia, ile mamy lat i kim jesteśmy w prawdziwym życiu. Liczy się to, czy potrafimy tworzyć ciekawe wpisy. W zależności od tego, jak piszemy, czytelnicy mogą mylnie ocenić nasz wiek. Czasami korzystnie – jeżeli, na przykład, ktoś zasugeruje, że studiujemy, a w rzeczywistości wciąż chodzimy do Gimnazjum. A czasami niekorzystnie – chociażby w sytuacji, gdy zostaniemy uznani za dzieciaka, mając na karku już dobre trzydzieści lat. Tego typu słowa są ogromnym ciosem dla naszej samooceny .

Wniosek z tego taki, że internetowa „równość” rzeczywiście daje blogerom przewagę – ale tylko tym dobrze piszącym i mającym coś do powiedzenia.

about author

admin

related articles

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Firmy w Krakowie

    Jeżeli zastanawia Cię jakie firmy w Krakowie należą do najlepszych, wystarczy się rozejrzeć. Chociaż nie, trzeba zrobić szczegółowy research. Research to nic innego jak śledztwo. Jeżeli śledztwo ma przynieść dobre skutki, musi być odpowiednio dobrze przeprowadzone. Zdaje sobie sprawę, że to co mówię jest oczywiste, ale czasami nawet coś oczywistego może sprawić problem. Wspomniany research…

    Read more
  • Fordanserki

  • Windykacja polubowna