Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

Równość w sieci

W książkach dotyczących marketingu internetowego można co jakiś czas natrafić na stwierdzenie, że „w sieci wszyscy są równi”. Co dokładnie oznaczają te słowa? Przyjrzyjmy się ludziom, którzy zakładają blogi.

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego to miejsce, które przyciąga dosłownie wszystkich: młodych i starych, amatorów i profesjonalistów. Większość chowa się za pseudonimami i ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Z czym to się wiąże?

Z tym, że kiedy prowadzimy bloga, nie ma znaczenia, ile mamy lat i kim jesteśmy w prawdziwym życiu. Liczy się to, czy potrafimy tworzyć ciekawe wpisy. W zależności od tego, jak piszemy, czytelnicy mogą mylnie ocenić nasz wiek. Czasami korzystnie – jeżeli, na przykład, ktoś zasugeruje, że studiujemy, a w rzeczywistości wciąż chodzimy do Gimnazjum. A czasami niekorzystnie – chociażby w sytuacji, gdy zostaniemy uznani za dzieciaka, mając na karku już dobre trzydzieści lat. Tego typu słowa są ogromnym ciosem dla naszej samooceny .

Wniosek z tego taki, że internetowa „równość” rzeczywiście daje blogerom przewagę – ale tylko tym dobrze piszącym i mającym coś do powiedzenia.

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: mezoterapia vivaderm, przesłony wodoszczelne, balayage fryzjer kraków, szycie firan kędzierzyn, Tynk silikonowy Lakma, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, kreda sisa, glutamina katowice, kinesiotaping bielsko biała, vetrex okna bielsko biała

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Skandia produkty

    Skandia to prężnie rozwijająca się firma na rynku ubezpieczeń. Skandia produkty to dobre rozwiązanie, gdy poszukujesz ubezpieczenia. Ubezpieczalnia oferuje bonusy za regularne oszczędzanie, co ważne klient ma możliwość wpłat składek poprzez elastyczny system. Każdy z nas powinien pomyśleć o ochronie swojego zdrowia i życia. Nigdy nie jesteśmy świadomi, kiedy spotka nas coś nieprzewidywalnego w życiu….

    Read more
  • Sklepy internetowe

  • Pffshop