Sprzątanie biur Warszawa

Sprzątanie biur Warszawa
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

sprzatanie-biur-warszawa-7Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw i instytucji rezygnuje z etatów dla własnych sprzątaczek na rzecz firm zewnętrznych. Czy jednak outsourcing usług sprzątających rzeczywiście jest najkorzystniejszym rozwiązaniem?
Firmy oferujące sprzątanie biur Warszawa obecnie zdobywają coraz szersze zainteresowanie świadczonymi usługami. Dla klientów zlecenie prac porządkowych wykonawcom zewnętrznym oznacza duże oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy.
Własne ekipy sprzątające wymagają dużych inwestycji. Pracownicy muszą otrzymać umowy o pracę, co wiąże się z dużymi kosztami dodatkowymi (podatki, składki na ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne). Usługi świadczone przez firmy zewnętrzne są tańsze. Większość firm sprzątających we własnym zakresie dba także o zakup środków czystości i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych. Ceny takich produktów doliczane są do faktury za usługę. Dla zlecających takie rozwiązanie jest o wiele wygodniejsze. Ekipy sprzątające posiadają również profesjonalny sprzęt, dzięki czemu przedsiębiorstwo nie musi w niego inwestować we własnym zakresie.

Ciekawe artykuły o rachunkowości:

about author

admin

related articles

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Poradzimy sobie w sieci?

    Każdy lubi dostawać prezenty, ale także każdy lubi je dawać. Niekiedy obdarowywanie najbliższych może się okazać dużo przyjemniejsze od przyjmowania prezentów. Lubimy dawać prezenty, ale nie zawsze trafiamy w gust odbiorcy. W takim wypadku, ktoś, komu się nie podoba prezent może go sprzedać na Internecie. Ku temu służy sklep internetowy, który jest ciekawą alternatywą dla…

    Read more
  • Skandia polisa inwestycyjna

  • Magia sklepu internetowego