Rozwój Helu

Rozwój Helu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

finanse (15)Urodziłem się w roku 1983. W 1989, który zapoczątkował wielkie przemiany w Polsce miałem 6 lat i od tego czasu mam okazję obserwować ich przebieg. Wychowałem się w Helu, niewielkim nadmorskim miasteczku, który mimo niewielkich rozmiarów okazuje się całkiem reprezentatywny dla reszty kraju.

Największym wyzwaniem, jakie stanęło przed mieszkańcami Helu było nauczenie się czerpania zysków z rzeszy turystów, którzy odwiedzają to miejsce każdego letniego sezonu. Powoli zaczynał rozkręcać się biznes – ludzie otwierali punkty gastronomiczne czy stoiska z pamiątkami, budowali pensjonaty i wynajmowali turystom kwatery. Stopniowo ich finanse wyglądały coraz lepiej, co widać było po odnawianych fasadach budynków i nowych inwestycjach, które były w Helu realizowane mimo, że miasto dość szybko się wyludnia.
W ostatnich latach przyśpieszeniu uległa demilitaryzacja tego obszaru. Powojskowe tereny zostały wystawione na sprzedaż i stopniowo znajdują nabywców. Trudno przewidzieć, jak będzie przebiegał dalszy rozwój miasta.

Ciekawe artykuły o rachunkowości:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: vetrex okna bielsko biała, elwix torba, Szamba Betonowe Lesko, kostka fakturowana producent, fluorokrzemian glinu, busy do danii szamotuły, blog początkującego elektronika, mezoterapia vivaderm, balayage kraków, rodogosz ogrody, ra nails lakier hybrydowy

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Niezwykle szybka windykacja należności

    Szybka windykacja Czy mieliście kiedyś problem z odzyskaniem długu? Sam przyznam miałem taki problem, jednak kwota, którą miałem do odzyskania nie była wielka. W końcu jednak po wielu prośbach pożyczone pieniądze wróciły do mnie i mogłem cieszyć się z odzyskanego długu. Jednak nie wielu ludzi ma taką możliwość, tym bardziej jeżeli zdecydowanie się na pożyczkę…

    Read more
  • Podrabiane towary

  • Internet wielkim medium