Powiernictwo inwestycyjne

Powiernictwo inwestycyjne
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Powiernictwo inwestycyjne (7)Powiernictwo inwestycyjne to praca jaką zajmuje się powiernik inwestycyjny. Bardzo mało osób wie o istnieniu takiego zawodu. Staje się on jednak z roku na rok coraz bardziej popularny. Jest to osoba, która może poprowadzić naszą inwestycję za uzgodnionym wynagrodzeniem. Osoba taka przejmuje wszystkie nasze obowiązki, związane z prowadzeniem i wdrażaniem w życie inwestycji. Długość pracy powiernika jest uzależniona od umowy, jaka została podpisana pomiędzy nim, a właścicielem środków przeznaczonych na taką inwestycję. Musi być to osoba zaufana i posiadająca odpowiednią wiedzę, do prowadzenia działalności gospodarczej, jak również wiedzę niezbędną do założenia takiej działalności. Przejmuje ona tymczasowo wszystkie obowiązki właściciela firmy lub inwestycji. Jest to również ktoś, kogo zadaniem jest wdrażanie swoich własnych pomysłów w życie. Ma ona poprawić funkcjonowanie całej firmy. Umowa zobowiązuje taką osobę, do robienia wszystkiego aby inwestycja zaczęła przynosić oczekiwane zyski.

Ciekawe artykuły o rachunkowości:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: rodogosz ogrody, Tanie multiplikatory, Minikoparka Gorlice, vetrex-v90-alphaline, GAP Fakturowy BMW, elwix torba, kubota l3200 cena, Drepo zadaszenia tarasów, Fotoprzekaźnik Sick, standy eliptyczne cena druku, CPE Gliwice

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Skandia produkty

    Skandia to prężnie rozwijająca się firma na rynku ubezpieczeń. Skandia produkty to dobre rozwiązanie, gdy poszukujesz ubezpieczenia. Ubezpieczalnia oferuje bonusy za regularne oszczędzanie, co ważne klient ma możliwość wpłat składek poprzez elastyczny system. Każdy z nas powinien pomyśleć o ochronie swojego zdrowia i życia. Nigdy nie jesteśmy świadomi, kiedy spotka nas coś nieprzewidywalnego w życiu….

    Read more
  • Program do kantoru

  • Na swoim