Gdy pasja stanie się pracą?

Gdy pasja stanie się pracą?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gitary, miksery, wzmacniacze i kolumny – dla niektórych ludzi to codzienność i praca, dzięki której mogą utrzymać swoją rodzinę, dokładnie tak samo jak codziennie robią to ludzie pracujący fizycznie i angażujący przede wszystkim wydolność swoich mięśni, dzięki czemu na koniec miesiąca otrzymują profity i tak, niestety dużo niższe niż ludzi wykorzystujący na co dzień do pracy swoją pasję.
Sytuacja wygląda współcześnie tak, że jak nigdy – najlepszym rodzajem pracy jest własna pasja, która pozwala na dwie rzeczy – z jednej strony na dużą satysfakcję i realizację celów oraz na zarobienie większych pieniędzy, które stają się w tej kwestii raczej nieistotne i drugoplanowe – być może właśnie dlatego tak łatwo je zdobywać.

Największymi gałęziami przemysłu artystycznego są przede wszystkim muzyka i film i to właśnie na nich zarabia się najwięcej, głównie ze względu na permanentną dystrybucję – bo przecież do kina codziennie na całym świecie chodzą miliony widzów i tak samo – codziennie sprzedaje się miliony płyt z muzyką i chociaż sprzedaje się ich coraz mniej to powstają nowe alternatywne kanały dystrybucji, dzięki którym są one tańsze ale można ich sprzedać zdecydowanie dużo więcej.
Wydawać się może, że dzisiejszy przemysł artystyczny należy do wiecznych debiutantów i amatorów – jednak jest to opinia mylna i daleka od prawny, bowiem dzisiejszym przemysłem zawładnęli ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie a przede wszystkim wiedzę na temat tworzenia muzyki – zmieniła się tylko prędkość, która wpływa na to, że dziś produkuje się znacznie więcej muzyki niż jest potrzeba – to znaczy – jest znaczna nadprodukcja muzyki, co wynika z tego, że gdyby produkowało się dzisiaj tyle muzyki co w latach dziewięćdziesiątych – to nie dało by się zarobić tyle pieniędzy.
Taka sytuacja, czyli nadprodukcja muzyki i generalnie sztuki – wpływa przede wszystkim na dwie rzeczy – z jednej strony oczywiście na jakość produktów a z drugiej przede wszystkim inspirują amatorów, którzy właśnie w sztuce upatrują swojej życiowej szansy na zarobienie pieniędzy i to właśnie głównie z takim nastawieniem chcieliby wkroczyć na ścieżkę kariery ale to zupełnie nie ta droga.

Ciekawe artykuły o rachunkowości:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: kubota l3200 cena, Wiedzopedia, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Gniewiński portal, Fotoprzekaźnik Sick, blog początkującego elektronika, vetrex okna bielsko biała, CPE Gliwice, kinesiotaping bielsko biała, kawitacja kielce, busy do danii szamotuły

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Windykacja Kalisz, Ostrów Wlkp, Konin

    Windykacja Kalisz, Ostrów Wlkp, Konin Każdy przedsiębiorca musi liczyć się z tym, że na jego drodze stanie nieuczciwy kontrahent. Oczywiście, długi mogą być niewielkie, jednak czasem wynoszą one nawet kilkadziesiąt, czy kilkaset tysięcy złotych. Jedno jest pewne – niezależnie od wysokości kwoty warto walczyć o swoje pieniądze. Bardzo często z winy dłużnika tracimy płynność finansową…

    Read more
  • Skuteczna windykacja

  • Wynagrodzenia pracowników oddelegowanych