Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

fordanserki-6Jesteś młodą dziewczyną? Szukasz jakiegoś źródła dochodu? Potrzebujesz pieniędzy, ale nie możesz sobie pozwolić na pracę na etat? Chcesz pogodzić zajęcia na uczelni z innymi obowiązkami? A do tego jeszcze planujesz prowadzić jakieś życie towarzyskie, bo kochasz się bawić? Być może praca fordanserki jest właśnie dla Ciebie. Co musisz umieć i na czym będą polegały Twoje obowiązki?

Fordanserka musi być ładna, atrakcyjna. Ważne, by przyciągała uwagę innych osób. Koniecznie musi być otwarta i przebojowa, tak, by nie miała większych problemów z nawiązywaniem nowych relacji z nieznanymi ludźmi. Poza tym musi dobrze tańczyć i kochać dobrą zabawę. Tylko z tymi cechami uda się jej dobrze wypełniać powierzone zadania.
Na czym polega taka praca? Dziewczyny najczęściej są zatrudnione przez nocne kluby muzyczne. Przychodzą na początek wieczoru i ich obowiązkiem jest dobrze się bawić. Przez kilka godzin muszą się cały czas uśmiechać i zarażać swoją radością pozostałych klientów – tak, by wszyscy doskonale się bawili.

about author

admin

related articles

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Niezwykle szybka windykacja należności

    Szybka windykacja Czy mieliście kiedyś problem z odzyskaniem długu? Sam przyznam miałem taki problem, jednak kwota, którą miałem do odzyskania nie była wielka. W końcu jednak po wielu prośbach pożyczone pieniądze wróciły do mnie i mogłem cieszyć się z odzyskanego długu. Jednak nie wielu ludzi ma taką możliwość, tym bardziej jeżeli zdecydowanie się na pożyczkę…

    Read more
  • Porównywarka chwilówek

  • Skup monet Wałbrzych