Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

fordanserki-6Jesteś młodą dziewczyną? Szukasz jakiegoś źródła dochodu? Potrzebujesz pieniędzy, ale nie możesz sobie pozwolić na pracę na etat? Chcesz pogodzić zajęcia na uczelni z innymi obowiązkami? A do tego jeszcze planujesz prowadzić jakieś życie towarzyskie, bo kochasz się bawić? Być może praca fordanserki jest właśnie dla Ciebie. Co musisz umieć i na czym będą polegały Twoje obowiązki?

Fordanserka musi być ładna, atrakcyjna. Ważne, by przyciągała uwagę innych osób. Koniecznie musi być otwarta i przebojowa, tak, by nie miała większych problemów z nawiązywaniem nowych relacji z nieznanymi ludźmi. Poza tym musi dobrze tańczyć i kochać dobrą zabawę. Tylko z tymi cechami uda się jej dobrze wypełniać powierzone zadania.
Na czym polega taka praca? Dziewczyny najczęściej są zatrudnione przez nocne kluby muzyczne. Przychodzą na początek wieczoru i ich obowiązkiem jest dobrze się bawić. Przez kilka godzin muszą się cały czas uśmiechać i zarażać swoją radością pozostałych klientów – tak, by wszyscy doskonale się bawili.

Ciekawe artykuły o rachunkowości:

about author

admin

related articles

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Kancelaria Notarialna Kraków

    Kancelaria notarialna w celu prowadzenia profesjonalnej działalności powinna zatrudniać jedynie wykwalifikowanych specjalistów posiadających uprawniania do wykonywania czynności notarialnych. Notariusz musi być bardzo dobrze przygotowany do swojej pracy od strony merytorycznej oraz organizacyjnej. Tak na przykład każdy notariusz, również ten emerytowany posiadają  legitymację. Jest ona wydawana przez radę izby notarialnej. Legitymacja odgrywa istotną rolę, ponieważ na…

    Read more
  • Szkolenia biznesowe

  • Wirtualne biuro