Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

fordanserki-6Jesteś młodą dziewczyną? Szukasz jakiegoś źródła dochodu? Potrzebujesz pieniędzy, ale nie możesz sobie pozwolić na pracę na etat? Chcesz pogodzić zajęcia na uczelni z innymi obowiązkami? A do tego jeszcze planujesz prowadzić jakieś życie towarzyskie, bo kochasz się bawić? Być może praca fordanserki jest właśnie dla Ciebie. Co musisz umieć i na czym będą polegały Twoje obowiązki?

Fordanserka musi być ładna, atrakcyjna. Ważne, by przyciągała uwagę innych osób. Koniecznie musi być otwarta i przebojowa, tak, by nie miała większych problemów z nawiązywaniem nowych relacji z nieznanymi ludźmi. Poza tym musi dobrze tańczyć i kochać dobrą zabawę. Tylko z tymi cechami uda się jej dobrze wypełniać powierzone zadania.
Na czym polega taka praca? Dziewczyny najczęściej są zatrudnione przez nocne kluby muzyczne. Przychodzą na początek wieczoru i ich obowiązkiem jest dobrze się bawić. Przez kilka godzin muszą się cały czas uśmiechać i zarażać swoją radością pozostałych klientów – tak, by wszyscy doskonale się bawili.

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: lpk110, drążenie foremników, Szamba Betonowe Lesko, Usuwanie owłosienia żary, endoskop laryngologiczny sinutronic, biceps 34cm, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, szkiełkowanie kraków, osb stopfire, CPE Gliwice, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Wyroby pamiatkarskie

    Wyroby pamiątkarskie obejmują wyroby z ceramiki, metali, skór, włókien, słomy, drewna, wikliny, papieru i wielu innych surowców naturalnych i sztucznych. Wyroby pamiątkarskie są wytwarzane przez wytwórców ludowych, artystów rzemieślników i artystów plastyków w wielu regionach kraju – na Podhalu, Kujawach, Kaszubach, a także w wielu okręgach – kieleckim, białostockim, lubelskim i innych. Przy wykorzystaniu tradycji…

    Read more
  • Własny biznes

  • Windykacja masowa